Avukatlar İçin Sanal Ofis ve Hazır Ofis Rehberi

Avukatlar İçin Sanal Ofis ve Hazır Ofis Rehberi

Sanal ofis ve hazır ofis çözümlerinin iş dünyasında tüm sektörlerdeki çalışanlara sağladığı avantajlar tartışılmaz hale geldi. Girişimcilerden freelancer çalışanlara, ajanslardan avukatlara kadar hemen her sektörde tercih edilmeye başlanan sanal ofis ve hazır ofis çözümleri her meslek grubuna ve kişilerin tercih ve isteklerine göre belirlenebiliyor.

Dünya Avukatlar Günü’ne özel, avukatlar için sanal ofis ve hazır ofis seçeneklerinin avantajlarından sizlere bahsedelim.

Hazır ofisler, tam donanımlı kiralık ofislerdir. Hazır ofis çalışma seçiminde kişi sadece laptopunu alıp hemen çalışmaya başlayabilir. Hazır ofis seçeneğini tercih eden şirketler ve çalışanlar bakımlı ve teknolojik bir ortama, yeni ofis mobilyalarına, sınırsız internet bağlantısına, ısıtma ve soğutma ihtiyaçları gibi pek çok fiziki imkana sahip olarak çalışabilirler.

Sanal ofis ise, genellikle ve özellikle home ofis ve/veya mobil olarak çalışan kişiler için sunulmuş harika bir çözümdür. Sanal ofis hizmetini alan bir kişi, bu sistemde sabit bir telefon numarasına, yasal adrese, kargo ve sekreterya hizmetlerine sahip olur. Böylelikle kişiye gelen telefon ve kargolar, hizmet aldığı firma tarafından takip edilir.

Hazır ofis ve sanal ofis hizmetleri, avukatlar ve avukatlık büroları için de maliyet açısından oldukça avantajlıdır.

Günümüz çalışma şekillerinde pek çok zorunlu harcama ve ödemeler mevcuttur. Ofis mobilyaları, yazıcı, kartuş, kağıt, klima, doğal gaz, stopaj, temizlik, deterjan, aylık kira, su, elektrik, aidat, internet gibi pek çok gider ve harcamalar bulunmaktadır. Bu harcama ve giderler ile de bire bir ofis sahipleri ilgilenmektedir. Tüm bunlarla ilgilenmekte oldukça zor, zaman alıcı ve dikkat dağıtıcıdır. Bu noktada hazır ofis hizmetleri hem maliyet açısından ekonomik hem de bir çok açıdan esneklik sağlamaktadır. Hazır ofislerde çalışma alanları ferah, şık, temiz, konforlu ve prestijlidir.

Avukatlar için, tebligatların, dilekçelerin, önemli evrakların ve kargoların kaybolması, zamanında ulaştırılmaması büyük bir sorun yaratır. Sanal ofis hizmeti ile tüm tebligatlar, önemli evraklar ve kargolar teslim alınır ve anında ilgili avukatlara haber verilir, raporlanır. Dolayısıyla sanal ofis seçeneği ile avukatlar hem prestijli bir iş adresine sahip olabilir hem de kargolarını kaçırmayarak dikkatlerini sadece işlerine verebilirler.

Ofis Alsancak’ta hazır ofis ve sanal ofis hizmeti merkezi ve kolay ulaşılabilir lokasyonda, Alsancak’ta bulunduğu için kendileri ve müvekkilleri için avantaj sağlamaktadır.

Müvekkilleriniz ile kafede toplantı yapma fikri gizlilik ve rahatlık açısından kötü bir tercih olabilir. Ofis Alsancak’ta 20 kişilik ve 8 kişilik toplantı odaları ile özel görüşme odaları sayesinde toplantılarınızın daha verimli geçmesi sağlanır. Avukatlar, toplantı salonu seçeneği ile saygın ve konforlu bir ortamda müvekkilleri ile toplantılarını gerçekleştirebilir.

Avukatlar için yeni çevre çok önemlidir. Hazır ofis ve sanal ofis çözümleri ile diğer hazır ve sanal ofis kullanıcıları ile bir araya gelerek potansiyel müvekkilleriniz ile tanışabilir, çevrenizi genişletebilirsiniz.

Kısaca, avukatlar ve avukatlık büroları için Ofis Alsancak’ta hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odaları seçenekleri bir çok avantaj sağlamaktadır.

Hazır ofis, sanal ofis, toplantı odası ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Alsancak Heris Tower 9. katta sizleri bekliyoruz.

Detaylı bilgi için:  0533 142 03 13 & 0232 935 70 10