Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın

İyi komşu, iyi network, iyi bağlantılar…
İş hayatındaki en önemli konulardan olan birebir ilişkileri kolaylıkla kurabileceğiniz Ofis Alsancak‘ta, sektöründe uzman kişilere ulaşmak ve yardımlaşmak için birkaç adım atmanız yeterli olacaktır.

Böylece yan komşunuz bir avukat, en iyi ofis arkadaşınız bir mimar olabilir… Siz kişisel alanınızda işlerinize yoğunlaşırken, kapınızı açtığınızda kendinizi sosyalleşme, yardımlaşma, farklı fikirler ve iş birlikleri için doğru ortamda bulunursunuz.

Şehrin merkezinde herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir iş adresi!

Alsancak’ta Heris Tower’ın 9.katında yer alan Ofis Alsancak; farklı büyüklükte ve kapasitelerde 12 hazır ofis, 2 kişiden 20 kişiye kadar kapasiteli toplantı odaları, Lounge alanı ve 5 adet lavabo ile hizmet vermektedir.

Farklı kapasitelerde ve modern bir konsept ile dizayn edilen ofislerimizin tümü gün ışığı almakta olup, hepsi farklı şehir veya deniz manzaralarına sahiptir.

Ofislerimizin tamamı mobilyalı olup, içerisinde çalışma masası ve koltuğu, evrak dolabı, keson, metro internet ve data hatları, ip telefon, modern aksesuar ve tasarımlar ile hazır bir şekilde sunulmaktadır.

Ofislerimizin havalandırma ve iklimlendirme sistemi her odaya özel olup; dilediğiniz şekilde kumanda yardımıyla soğuk ya da sıcaklık ayarı yapılmaktadır.
Bina ve ofislere giriş kartlı sistemle güvenli ve saat sınırlaması olmaksızın gerçekleşmektedir.

Sekretarya’da şirketinizin prestijine uygun bir görevli şirketinize gelen telefonları ve kargoları en profesyonel şekilde karşılamaktadır.