Hazır Ofiste Çalışmanın Avantajları

Hazır Ofiste Çalışmanın Avantajları

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sayıları gittikçe artan “co-working space” konsepti, iş dünyasına ve girişimcilere geleneksel ofis anlayışından ziyade yenilikçi alternatifler arayanlara harika bir seçenek sunuyor. Son zamanlarda duymaya aşina olduğumuz ve daha da olacağımız bu yeni ve ortak kullanım alanları olan hazır ofislerin avantajlarını sizleri için derledik:

Modern Bir Çalışma Alanı

Hazır ofisler, çalışma alanınızı daha yenilikçi ve enerjik bir hale dönüştürmenin en kolay yoludur. Her işi aynı ortamda yapmak zorunluluğuna alternatif bir çözüm önerisi sunar. Ofis Alsancak’ta bulunan tam donanımlı ve ferah toplantı odaları sayesinde çalışanlarınızın yaratıcılığını arttırabilir ve dikkat dağınıklığının önüne geçebilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçeneği

Geleneksel ofis anlayışının aksine hazır ofislerde ihtiyacınız olan her şeye çok daha kolay ulaşırsınız. Workshop, seminer ya da eğitim toplantılarınızı şirketiniz dışında başka bir alanda gerçekleştirmek istediğinizde artık oteller kadar pahalı olmayan hazır ofis seçeneğini göz önünde bulundurmakta fayda var. Üstelik Ofis Alsancak’ın şık ve full ekipmanlı mutfak ve pantry alanından çay, filtre kahve, nescafe, türk kahvesi, su seçeneklerimizi rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi misafirlerinize özel çay-kahve ikramı ve servisinden faydalanabilirsiniz.

Network Olanağı

Aynı yerde çalışmanın belli bir süre sonra getireceği kaçınılmaz sorunlardan biri olan durağanlıktan uzaklaşıp yeni iş arkadaşları ve farklı sektörden insanlarla tanışma imkanı bulabileceğiniz hazır ofisler size yeni kapılar açabilir. Network yapmanın sizin için önemli olduğu bir sektörde çalışıyorsanız hazır ofisler tam size göre demektir.

Çalışma saatlerinden bağımsız 7/24 kullanabileceğiniz, farklı network ve iş bağlantılarına kolaylıkla ulaşma fırsatına sahip olabileceğiniz İzmir’in merkezinde yenilikçi bir ofis deneyimi yaşamak için sizleri de en kısa zamanda Ofis Alsancak’a bekliyoruz…