Hizmetler

Bizi yakından tanıyın

Mali Müşavirlik Hizmeti

 

Ofis Alsancak’ta, ister Sanal Ofis ister Hazır Ofisiniz olsun şirketinizin kuruluş aşamasından diğer tüm süreçlerine kadar mali müşavirlik desteğini tüm müşterilerine vermektedir.

Konak Vergi Dairesi’ne bağlı olan Ofis Alsancak, açılış ve adres değişikliği yoklaması konusunda da hem hazır ofis hem de sanal ofis müşterilerine gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Hizmeti

 

Ofis Alsancak, birlikte çalıştığı sektöründe öncü iş ortakları ile Tasarım, Tanıtım ve İnternet Reklam Hizmetleri, Google AdWords, Facebook, Instagram, YouTube Reklamları alanlarında tüm müşterilerine gerekli danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

Hukuk Danışmanlığı Hizmeti

 

Ofis Alsancak, bünyesinde yer alan konularında uzman avukatlardan ihtiyaçları dahilinde hazır ofis ve sanal ofis müşterileri için hukuk danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

Marka Patent Danışmanlığı Hizmeti

 

Ofis Alsancak, birlikte çalıştığı sektöründe öncü iş ortakları ile Marka Tescili, Marka Sorgulama, Patent Tescili ve Endüstriyel tasarım danışmanlık konularında hazır ofis ve sanal ofis müşterileri için marka patent danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

KOSGEB Danışmanlığı Hizmeti

 

Ofis Alsancak olarak KOSGEB hibe ve teşvik desteklerinin tümüne vakıf konusunda uzman danışmanlarımız ihtiyaçları dahilinde hazır ofis ve sanal ofis müşterilerimiz için KOSGEB danışmanlığı hizmeti sağlanmaktadır.