Neden Hazır Ofis? Neden Ofis Alsancak?

Neden Hazır Ofis? Neden Ofis Alsancak?

 

Yeni bir girişim olarak yılın ilk aylarında yeni bir ekiple yeni bir oluşuma yelken açtık. Bu süreçte hem merkezi hem de prestijli bir ofis adresi ihtiyacı doğdu. Şehrin merkezinde yeni bir girişim olarak prestijli bir ofis açmak daha çok yolun başında iken oldukça riskli olacaktı. Ofis Alsancak’ın hazır ofis hizmeti sağladığını öğrendik ve ilk görüşmemizde artık burada rahatlıkla çalışabileceğimizi ve yeni bir girişim olarak doğru adreste olduğumuzu biliyorduk.

Ofis Alsancak, modern tasarımı, fonsiyonel çalışma ortamları ve güleryüzlü ekibi ile ihtiyacımız olan tüm hizmetleri almamızı sağlıyor. Şehrin merkezinde, tüm ulaşım olanaklarına yakın, otopark sorunu yaşamadan, güzel ve keyifli bir ofiste şirketimizin gelişimi için ekip olarak rahatlıkla çalışıyoruz.

İşimizin doğası gereği gün içerisinde sık sık müşteri görüşmeleri ve toplantılar yapmak durumunda kalıyoruz. Bir hazır ofis müşterisi olarak Ofis Alsancak’taki fonksiyonel ve gerekli tüm ekipmanlara sahip toplantı odaları, misafirlerimize özel çay-kahve servisi ve sekreterya hizmeti ile sadece işimize odaklanamabilme şansına sahibiz. Tüm bu farklı ancak günlük iş hayatımızı kolaylaştıran çözümleri profesyonel bir şekilde tek bir mekan içerisinde alabilmenin tüm artılarını yaşıyoruz.

Zaman içerisinde Ofis Alsancak’ı tercih etmenin ne kadar doğru bir karar olduğunu gördük. Çalışma saatlerinde bağımsız olarak ofisimizi 7/24 kullanabilme, idari ya da operasyonel tüm konuları düşünmeden sadece işinize odaklanabilme, farklı network ve iş bağlantıları elde edebilmenin yanında güzel ve huzurlu bir ortamda çalışmak da cabası…