Toplantı dediğin, Toplantı Odasında Olmalı, Çünkü…

Toplantı dediğin, Toplantı Odasında Olmalı, Çünkü…

İş hayatınıza ait büyük fikirler, önemli kararlar ya da yeni planlar otel lobilerinde veya kafelerde değil bazen kısa bazen de uzun saatler süren toplantılarda konuşuluyor, tartışılıyor ve hatta hayata geçiyor.

İş hayatında toplantıların önemi tartışmasız çok büyüktür. Bu yüzden toplantının yapılacağı yerin de en az toplantının içeriği kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunun yanında toplantının yapılacağı yerin ulaşım kolaylığı, atmosferi, mimarisi, imkanları, havalandırması, donanımı gibi konular toplantının verimliliği noktasında iki taraf için de çok önemlidir.

“Gül sokakta buluşalım mı?”, “Kordon Starbucks’da toplanabiliriz” vb. cümleler kim bilir size kaç kez soruldu veya siz karşı tarafa söylediniz… Büyük kahve zinciri kafelerinde, sessiz olur düşüncesiyle bulunan ara sokak kafelerde, otel lobilerinde veya buna benzer iş dışı ortamlarda yapılan iş toplantılarında sık sık bulundunuz… Toplantınız sık sık garson veya başka insanlar tarafından bölündü, dikkatiniz dağıldı… İnternet çekmedi veya oldukça yavaşladı… Rahatsız masa ve sandalyelerde notlarınızı almaya çalıştınız ve hem zaman hem ekonomik açıdan dezavantajlı durumlarda kaldınız… Profesyonelliğinizi ve prestijinizi yansıtmak ve bunu sürdürmek için bu tarz yerler sizin için ve dolayısıyla müşteriniz için yanlış yerler olabilir… Toplantı odaları, bu gibi mekanların yanında işiniz için her zaman daha iyi ve doğru bir tercihtir.

Ofis Alsancak’da toplantı odası sizin için hep hazır bekliyor. Toplantılarınızı verimli hale getirmek için dışarda bulamadığınız imkanlarla sınırsız yüksek hızda ücretsiz internet, LCD ekran, flipchart, yazı tahtası, fotokopi, yazıcı, ücretsiz ve sınırsız su, çay ve kahve, projeksiyon da hazır. İşiniz ve prestijiniz için yapmanız gereken tek şey, iletişim adresimizden bize ulaşmanız ve sizin için uygun bir zamanı rezerve etmesini istemeniz kalıyor.

 

Ofis Alsancak İzmir Toplantı Odası Hizmeti ile,

  • Saatlik, günlük ya da haftalık toplantı odası kiralamaları mümkündür.
  • Müşterileriniz ve iş ortaklarınız güler yüzlü Ofis Alsancak ekibi tarafından karşılanır ve toplantı odalarımız sizin için kullanıma hazırdır,
  • Gün boyu ücretsiz ve sınırsız filtre kahve, demleme çay, bitki çayları ve su gibi temel ihtiyaçların yanında isteğe bağlı yiyecek servisi ile çalışabilirsiniz,
  • Sınırsız ve ücretsiz hızlı internet erişimi, LCD ekran, flipchart, yazı tahtası, fotokopi ve yazıcı gibi imkanlar ile verimli çalışabilirsiniz,
  • Isı ve yalıtım sistemi ile konsantrasyon bozulma ihtimali minimuma düşürülerek siz ve müşterileriniz için konforlu bir iş toplantısı geçirmeniz sağlanır,
  • Toplantı odası kiralamalarında İhtiyacınıza göre laptop desteği sağlanabilir,
  • İzmir’in merkezi Alsancak’da toplantı odası hizmeti ile siz ve müşterileriniz için ulaşım rahatlığı elde edersiniz,
  • Her türlü toplantı, seminer, grup çalışmaları, eğitim ve etkinlik ihtiyaçlarınız için ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz toplantı odaları, günün her saati hazır, şehrin merkezi Alsancak’da sizi bekliyor.

 

Şirketler, yaşam koçları, insan kaynakları şirketleri toplantı odası kiralamalarını Ofis Alsancak’ta yapıyor. Hem toplantı verimini arttırıyor. Hem de maliyetlerini düşürüyor.