Toplantılar Neden Ofis Dışında Olmalı?

Toplantılar Neden Ofis Dışında Olmalı?

Çalışan kişiler, mesai saatlerinde sık sık toplantı yapabiliyor ve bu toplantılar ofis içi veya ofis dışında gerçekleşebiliyor. Ofis içinde de ekip içinde çakışan toplantı saatleri, fiziksel yetersizlik ve hazırlıklı olmama gibi durumlar da toplantıların ertelenme ve hatta iptal olma durumlarına yol açabiliyor. Toplantı veya etkinlikleriniz için doğru zamanda doğru bir yer ayarlamak genellikle zaman alabilen ve seçim yapmak için birçok mekanı incelemek kafa karışıklığına yol açabilen unsurlar arasında gösterilebilir.  

Günümüzde artık çalışanlar ve iş adamları, toplantıları için farklı, yeni ve ortak kullanım alanlarına sahip “co-working” yerlere yöneliyorlar. Nedeni ise…:

Yeni Çevre / Farklı Atmosfer

Farklı yerlerin motivasyonu ile çok daha verimli çalışılabilir.

  • İyi tasarlanmış toplantı odaları, katılımcıları daha rahat bir zihniyet durumuna getirebilir, konuşmaları heyecanlandırabilir ve yaratıcılığa teşvik edebilir.
  • Dikkatli bir toplantı odası tasarımı, toplantılarınızın etkinliğini önemli ölçüde artırabilir.

Zaman zaman toplantılarınızı başka bir yerde ayarlayın.

  • Home-office çalışmanın verdiği rahatlık veya kafelerde dikkatin toplanmasının zor olması toplantı odası ve grup çalıma alanı sunan Ofis Alsancak’ta son buluyor.
  • Toplantı atmosferinizi daha heyecan verici hale getirmenin yanında, toplantı mekanınızda yenilikçi olma ve bunu istemekte çalışanlarınıza başka avantajlar sağlayabilir. Kısaca, manzara değişikliği yaratıcılığı ve motivasyonu artırabilir.

Teknolojik İmkanlar

Dünya giderek daha dijital ve mobil hale geldiği için, görsel-işitsel ekipmanların yanı başınızda olması toplantıda alınan verimi arttır. Ofis Alsancak toplantı odaları, yüksek hızda internet erişimi, LCD ekran, flipchart, yazı tahtası, fotokopi, yazıcı gibi imkanlara sahiptir. Bu teknolojik imkanlar, sunumlarınızı kolaylaştırır, cebinizden ve vakitten büyük ölçüde tasarruf edersiniz.

Ekonomik

Bütçenize uygun bir toplantı odası bulmak sizin ve şirketiniz için çok önemli bir unsur olabilir. Uygun ve ekonomik bir toplantı odası bulma aşamasında harcanılan zaman ve efor, tahmin edemeyeceğiniz ertelemelere ve gecikmelere yol açabilir ve bunların da size maliyeti daha fazla olabilir. Bu bağlamda Ofis Alsancak çalışma alanları sizin hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de ekibiniz için ekonomik bir tercih olur.

Ofis Alsancak Toplantı Odaları ile:

  • Şirketiniz ve iş arkadaşlarınız için uygun fiyatlı ve tam donanımlı toplantı odası bulabilirsiniz.
  • Ergonomik ve tam donanımlı ekipmanları ve özel olarak tasarlanmış toplantı odalarımızı kullanırken hizmet önceliği sağlayan ve verimli çalışmanız için gerekli desteği sağlayan deneyimli ekibimiz, toplantı sırasında sizin ve ekibiniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.
  • Gün boyu sınırsız filtre kahve, demleme çay, bitki çayları ve su gibi temel ihtiyaçların yanında, isteğe bağlı kahvaltı ve atıştırmalık seçenekleri ile büyük bir keyif ve lezzetle çalışabilirsiniz.